Stiri Actualitate

Liga 2: Academica Clinceni, egal cu ASU Poli, după un gol marcat în minutul 90+3; Chindia s-a apropiat la un punct de lider

Academica Clinceni a obținut doar un rezultat de egalitate pe terenul celor de la ASU Politehnica Timișoara, în etapa a XXXIV-a a Ligii a II-a. Vlad Mihalcea a egalat pentru liderul clasamentului în minutele de prelungiri. Într-un alt meci disputat sâmbătă, Chindia Târgoviște s-a impus cu 6-0 pe teren propriu în fața celor de la CS Balotești și s-a apropiat la un punct de primul loc. (Citeste articolul original)

Articol din 11 Mai 2019

Sursa stire: HotNews.

STIRI SIMILARE

STIRI Actualitate

​Liga 2: Chindia Târgoviște a câștigat duelul primelor clasate (1-0 vs Academica Clinceni)

​Liga 1: Academica Clinceni - Hermannstadt 1-1 / Gazdele au egalat în minutul 89

VIDEO Liga 1: Chindia Târgoviște vs Academica Clinceni 2-2 / Oaspeții au obținut în prelungiri primul punct din acest ssezon

​Liga 1, play-out: Chindia Târgoviște vs Academica Clinceni 3-1 / Prima victorie pentru dâmbovițeni

​Liga 1: Academica Clinceni vs Chindia Târgoviște 0-0 / Dâmbovițenii au ratat un penalti