Stiri Actualitate

Champions League, turul II preliminar: Rezultatele serii - PSV, victorie cu Basel după ce a fost condusă cu 2-1 până în minutul 88

Marți au avut loc primele partide din turul doi preliminar al Champions League. Cea mai interesantă confruntare a serii a fost între PSV Eindhoven și Basel. Olandezii s-au impus cu 3-2, grație a două goluri venite pe final de meci, în minutele 89 și 90+3. Copenhaga, Dinamo Zagreb și Apoel Nicosia au obținut victorii în deplasare. (Citeste articolul original)

Articol din 24 Iul 2019

Sursa stire: HotNews.

STIRI SIMILARE

STIRI Actualitate

​​Champions League, turul III preliminar: PAOK vs Ajax 2-2 - Răzvan Marin a intrat pe teren în minutul 82 (Rezultatele serii)

Champions League, turul III preliminar: Benfica, victorie la limită cu Fenerbahce (scor 1-0) - Rezultatele zilei de marţi

Champions League: APOEL Nicosia, adversara echipei FC Viitorul in turul trei preliminar

​Champions League: Rezultate consemnate in turul doi preliminar